ویزای توریستی انگلیس

1. توضیحات کلی درباره ویزای توریستی انگلیس

سلام. من فرید عقیلی هستم و قصد دارم درباره ویزای توریستی انگلیس و الزامات مالی این ویزا مواردی رو برای شما بگم تا با خوندن این متن دید بهتری نسبت به این ویزا پیدا کنید و از ضرر مالی شما به دلیل اطلاعات کم جلوگیری بشه. ویزای توریستی انگلیس در حال حاضر از سخت‌ترین ویزاها برای ایرانی‌هاست و برای اینکه دریافت این ویزا به راحتی انجام بشه و با خیال راحت بتونید روی سفرتون تمرکز کنید بهتره که مهم‌ترین عامل ریجکت شدن ویزا که مسائل مالی هست رو ابتدا حل کنید و بعد برای ویزا اقدام کنید.

شرایط مالی شما زمانی که بخواهید برای ویزا اقدام کنید ممکنه به نظر خودتون خوب باشن ولی ایده‌آل سفارت انگلیس نباشن، بنابراین بهتره تا زمانی که شرایط مالی رو اصلاح نکردید برای ویزا اقدام نکنید.

توجه کنید در صورتی که درخواست ویزای شما رد بشه و شما اصطلاحا ریفیوز (Refuse) بشید، برای شما نمره منفی در نظر نمیگیرن و این برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کنه. پس باید ایرادها رو حتماً برطرف کنیم و بعد اقدام کنیم و خیلی هم شانس وجود داره که در اقدامات بعدی ویزا دریافت بشه. خیلی از ویزاهایی که در صفحه اینستاگرام ما می‌بینید در اقدام دوم یا حتی سوم دریافت شدن.

هدف ما اینه که شرایط مالی رو به بهترین شکل ممکن برای مامور صدور ویزا توضیح بدیم. پس اگر حسابهای بانکی شما مناسب نباشه، ممکنه که ارائه مدارک به سفارت، سه ماه یا بیشتر به تعویق بیوفته. یعنی به نظر من بهتره که شما شرایط مالی را درست کنید و دیرتر اقدام بکنید تا اینکه در شرایط نامطلوب اقدام کنید و جواب منفی بگیرید. چون خیلی وقتها جواب منفی که شما می‌گیرید در آینده برای شما کار رو سخت‌تر میکنه و باعث میشه که توضیح دادن مسائل مالی در اقدام بعدی پیچیده بشه.

پس بهتره بار اول سعی کنید با شرایط مالی مناسب اقدام کنید. حتی اگر عجله دارید و می‌خواهید زودتر به سفر برید، با توجه به شرایط خاص این ویزا، پیشنهاد من اینه که صبر کنید و در زمان مناسب‌تر با شرایط مالی بهتر برای ویزا درخواست بدید. ممنون از توجه‌تون. به امید سفرهای خوب برای شما و عزیزانتان.

2. دریافت ویزا توسط خودم

چرا که نه؟! برای دریافت ویزای توریستی انگلیس شما می‌توانید مستقیما از طریق وبسایت وزارت امور خارجه انگلیس اقدام نمایید.

در صورتی که بخواهید شانس شما بیشتر شود، ما می‌توانیم در این مسیر همراه شما باشیم. ما متعهد هستیم که مدارک شما را به دقت بررسی کنیم تا با بیشترین شانس ممکن برای ویزا اقدام کنید و وقت و پولتان به هدر نرود. در صفحه اینستاگرام ما آخرین ویزاهای دریافت شده را ببینید و در صورت تمایل مراحل دریافت ویزای توریستی انگلیس توسط ما را مطالعه کنید.

3. فرم ارزیابی ویزای توریستی انگلیس

با استفاده از فرم ارزیابی مخصوص انگلیس که در اینجا تکمیل می‌کنید خواهید دانست که مشکلات احتمالی شما برای دریافت ویزا چیست و چگونه می‌توانید آنها را حل کنید. حل برخی از این مشکلات نیازمند زمان است و ممکن است مجبور به عقب انداختن برنامه سفر خود بشوید. پس از تکمیل فرم با شما تماس می‌گیریم و درباره ادامه مسیر مسافرت شما صحبت می‌کنیم.

با تکمیل فرم از شانس ویزا شدن خود مطلع شوید

4. انواع ویزای توریستی انگلیس

متقاضی ویزای توریستی انگلیس با توجه به دلایل سفر خود می‌تواند یکی از موارد زیر را درخواست نماید:

 1. ویزای توریستی کوتاه مدت 6 ماهه
  • مدت اعتبار این ویزا 6 ماه است و محدودیتی برای تعداد ورود به خاک بریتانیا در این مدت وجود ندارد. حداکثر زمان مجاز اقامت با این ویزا 180 روز است.
 2. ویزای توریستی بلند مدت 2، 5 یا 10 ساله
  • برای دریافت این ویزا متقاضی باید اثبات کند که به طور مستمر در بریتانیا اقامت نخواهد داشت و دلیل قانع کننده‌ای برای درخواست این نوع ویزا داشته باشد.

مشاورین ما در این مورد بهترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهند کرد تا به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن این نوع ویزا را دریافت نمایید. مشاهده صفحه مخصوص این ویزا در اینجا.

5. هزینه خدمات ما

ما متعهد هستیم که شرایط شما را به بهترین شکل ممکن به افسر بخش ویزای سفارت اعلام کنیم. اما بر اساس تجربه ثابت شده که در بسیاری از موارد بی‌دقتی افسر مربوطه موجب رد درخواست و ریجکت شدن متقاضی می‌شود. بنابراین نمی‌توانیم در مورد نتیجه ویزای شما تضمین بدهیم. برای مشاهده هزینه‌های ویزای انگلیس این صفحه را ببینید.

6. ریجکت شدن ویزای انگلیس

پس از بررسی شرایط و اقدام برای دریافت ویزا ممکن است با جواب منفی سفارت روبرو شویم. اما با توجه به متن نامه ریفیوزال ممکن است بخواهیم مجددا شانس خود را امتحان کنیم. در بسیاری از موارد با اقدام مجدد می‌توانیم ویزای انگلیس را دریافت کنیم. در صورت ریجکت شدن ویزای توریستی انگلیس شما حق اعتراض ندارید اما می‌توانید مجددا بلافاصله اقدام کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.

7. مدت زمان انتظار برای جواب ویزا

 • استاندارد یا عادی: 15روز کاری
 • سریع: 3 تا 5 روز کاری
 • فوق سریع: 24 ساعت

توجه: به غیر از سرویس استاندارد، در حال حاضر هیچ یک از سرویس‌های فوق در ایران ارائه نمی‌شود.

سرویس پاس بک

افرادی که در مدت فوق به پاسپورت‌شان احتیاج دارند با پرداخت هزینه ی اضافی در حدود 70 دلار می‌توانند پاسپورت‌شان را در همان روز انگشت نگاری تحویل بگیرند. (این سرویس مخصوص کشور ترکیه است و در ایران و امارات ارائه نمی‌شود)

8. خدماتی که ما به شما ارائه می‌دهیم

 1. ارزیابی امکان دریافت ویزا (فرم ارزیابی)
 2. ارائه مشاوره تخصصی جهت افزایش امکان صدور ویزا
 3. بررسی کامل مدارک بانکی و رفع ایرادات احتمالی
 4. مشاوره در خصوص مدارک لازم برای ترجمه بصورت موردی و متناسب با هر متقاضی
 5. تنظیم دعوت نامه با توجه به نوع سفر متقاضی
 6. تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزا
 7. تعیین نوبت در تهران یا شهرهای دیگر دنیا با توجه به شرایط شما
 8. امکان رزرو فوری وقت سفارت
 9. ترجمه مدارک شما در صورت نیاز
 10. رزرو هتل
 11. رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 12. بیمه نامه مسافرتی

9. مدارک لازم برای ارائه به سفارت

در ادامه تمام مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت را برای شما آورده‌ایم. توجه داشته باشید که با توجه به شرایط هر متقاضی ممکن است ملزم به ارائه برخی از این موارد نباشیم. همچنین گاهی لازم است مدارک دیگری را برای تاکید بر مطلوب بودن شرایط متقاضی در ایران برای سفارت ترجمه نماییم.

10. مدارک مورد نیاز جهت ترجمه

 1. شناسنامه
 2. سند ازدواج
 3. اسناد ملکی
 4. اجاره نامه‌
 5. اسناد مربوط به سایر اعضای خانواده در ایران مثل گواهی اشتغال به کار یا پرینت حساب بانکی آنها
 6. گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه و دانشگاه شخص متقاضی یا خانواده وی
 7. مدارک شغلی از قبیل: گواهی اشتغال به کار با ذکر تاریخ مرخصی و درآمد، فیش حقوقی 3 ماه آخر، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، پروانه مطب، کارت دانشجویی، جواز کسب، پروانه فعالیت، لیست بیمه ۶ ماهه گذشته، آگهی تاسیس و تغییرات، برگه مالیات پرداخت شده و …

توجه : نیازی نیست مدارک ترجمه شده به تایید وزارت امور خارجه یا دادگستری برسند.

11. مدارک میزبان در انگلستان

 1. دعوتنامه یا رزرو هتل
 2. مدارک شغلی
 3. کپی پاسپورت
 4. یکی از قبوض پرداختی از قبیل آب، برق، گاز
 5. سند ملکی محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه به همراه مالیات پرداخت شده
 6. در صورت ساپورت مالی مدعو، پرینت حساب بانکی، فیش حقوقی 3 ماه اخیر و مدرک اشتغال به کار

12. مدارک مورد نیاز جهت ارائه به VFS

 1. ترجمه مدارکی که در بالا نوشته شده بعلاوه:
 2. یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست ویزا (می‌توانید این کار را به ما بسپارید)
 3. اصل پاسپورت‌های فعلی
 4. کپی از صفحه ی اول و صفحات دارای ویزای پاسپورت‌ فعلی روی کاغذ A4
 5. کپی از صفحه ی اول و صفحات دارای ویزای پاسپورت‌های قبلی روی کاغذ A4
 6. پرینت حساب‌های بانکی به زبان انگلیسی برای ۶ ماه گذشته (اگر پرینت بانک شما روی کاغذ A3 است باید خودتان از آن صفحات روی کاغذ A4 کپی تهیه کنید)
 7. مدارک میزبان که در بخش۱۲ بیان شد

13. آدرس VFS
(محل ارائه مدارک و بایومتریک)

تهران، مرکز خرید هروی سنتر، طبقه پنجم

3.6 5 آرا
امتیاز این نوشته
عضویت
اطلاع از
guest
319 نظر تا کنون ارسال شده است.
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
پروین

روز بخیر جناب عقیلی . دختر و پسرم با ویزای کاری انگلیس ،حدود دوسال هست اونجا کار میکنن . من و همسرم میخوایم بصورت توریستی برای دیدن بریم و اونها میتونن اسپانسر بشن . خودمون هم سند ملکی و حقوق بازنشستگی ، داریم . به جه نبلع تمکن نالی برای دونفر در ایران احنیاج داریم که امکان ویزا شدن ماوجود داشته باشه ؟ سپاسگزارم

Marj

با سلام. ممکن لطف کنید بفرمایید که زمان انتظار برای ویزای توریستی الان چه مقدار هست؟

Sara

سلام خسته نباشید آقای عقیلی من به همراه دوتا دخترم به ایران اومدم دختر کوچیکم brp کارتش به دستمون نرسیده و برای برگشت به انگلیس به مشکل خوردیم همافیس به ما گفت برین سفارت و درخواست خروج موقت کنید یه نامه میدن به جای brp که شما بتونید وارد بشین ما رفتیم vfs پاسپورتش و تعدادی مدرک ازمون گرفتن گفتن یکماه تا یکماه و نیم طول میکشه جوابش بیاد سوال من اینه میشه جواب بهمون ندن دخترمو ریجکت کنن یا تا یکماه و نیم جوابش نیاد دختر بزگم دوماه هست مدرسش شروع شده باید برگردیم نمیدونم چیکار کنم

محمد

سلام من دوستم الان ۳ ساله به همرا خانومش تو انگلیس زندگی میکنه و هر دو کار میکنند ولی هنوز شهروند انگلیس نشده اند من میخام ویزای توریستی بگیرم برم انگلیس ۱۰ روز باشم تمکن مالی دارم و پیمانکار شهرداری هستم قرارداد دارم سند ملکی هم دارم ایا دوستم میتونه برام دعوت نامه بفرسته یا نه یا اصلا لازمه؟و اینکه حساب بانکی خانومم هم باید گردش داشته باشه یا حساب من کافیه چون خانومم خانه دار هست.ممنون میشم راهنمایی کنید

Neda

سلام وقت به خیر
من ژانویه امسال قصد دارم تحصیلی برم انگلستان، امکانش هست همزمان که دارم برای ویزای خودم اقدام می‌کنم یا ۱ ماه بعدش پدر و مادر هم بتونن ویزای توریستی بگیرن؟ سابقه سفر قوی می‌خواد؟ اینکه من اونجام و میان ۱ ماه پیش من تاثیری نداره؟

Homayoon Ghalanawi

سلام
من 9ماه قبل برای ویزای توریستی تجاری انگلستان اقدام کردم و تا فی الحال می‌گویند صبر کنید در جواب ایمیل های من.

نسرین

سلام ممنون میشم آقای آشتیانی پاسخ من رو هم بدهید من ۶ ماه هست در انگلیس هستم با پیشنهاد کاری اومدم و اسپانسر شیپ ۵ ساله دارم آیا امکانش هست با دعوتنامه به برادرم ویزابدهند هست ایشان مجرد هست و شاغل

نسرین

سلام آقای آشتیانی ممنون میشم پاسخ من رو هم بدهید من پیشنهاد شغلی در انگلیس گرفتم و ما ۶ ماه هست در انگلیس هستیم پیشنهاد شغلی ۵ ساله هست آیا امکانش هست با دعوتنامه به برادرم ویزا بدهند ایشان مجرد هست و در حال حاضر شاغل هست

مهدی

سلام،وقت بخیر من کارمند پدرم در شغلی ازاد هستم،البته بیمه ام از اونجا رد میکنم که قابل استعلام است
بجای حقوق ثابت ،دستگاه پوزی دارم که هر روز با ان کار میشود،میتوان ان را بعنوان حقوق اعلام کرد؟اگر بله چگونه؟در گواهی اشتغال حقوق را چه قدر اعلام کنم؟ممنون

Last edited 2 سال قبل by مهدی
مهدی

سلام من مدت سه ماهه مدارک دادم درتهران جوابم نیومده به کجا باید مراجعه کنم؟
تشکر

هستی

من دوست پسرم انگلیسی هست و میخوام توریستی برم اونجا و اون طبق نامه ای که بسفارت داره میزنه همه هزینه ها رو تقبل میکنه حدودا من باید چقد تمکن مالی داشته باشم که ریجکت نشم ؟

امیر

سلام وقت بخیر
دایی بنده شهروند انگلیس هستند و تازگی قراره مدیریت کافی شاپ رو بگیرند میخاستم ببینم روشی هستش که بشه برای ایشون کار کنم و از اون طریق ویزای توریستی رو به کاری تبدیل کرد؟ ممنون

رضا

جناب عقیلی سلام .
من حدودا یک ماهه برای ویزای توریستی انگلیس اقدام کردم البته دعوتنامه از یه دوست هم داشتم ولی هنوز جوابم نیومده ممکنه رد شده باشم .
تجربه شما از تاخیر در جواب ویزای توریستی چیه ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم

Behrad

سلام جناب همتی
من حدودا 100 روزه که مدارکم را تهران برای الحاق به همسرم تهران دادم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم .ایا این مدت زمان زیاد نیست یا هنوز باید صبر کنم.از کجا میشه پیگیر بشم که بفهمم در چه مرحله ایی هست

ایمان

سلام و احترام خدمت مدیریت محترم
آیا امکان داره خانواده سه نفره یکی که سابقه سفر انگلیس داره ویزا بشه و بقیه نشن؟

ایمان

سلام خدمت مدیر محترم
آیا ویزاهای 6 ماه هنوز مولتی هست؟

سهند

برای فرودگاه غير از بلیط رفت و برگشت و هتل و بیمه مدارک دیگه ای هم لازم؟

ایمان

باسلام واحترام خدمت مدیر محترم
آیا داشتن سپرده ارزی کمکی به پرونده محسوب میشه؟

الهام

سلام وعرض احترام مجدد و با تشکر از راهنماییهای خوبتون
من کارمند هستم و دارای دو فیش حقوق می باشم که برایند آنها به حسابم واریز می شود.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چگونه برای افسر ویزا این مورد توضیح داده شود؟
سپاس

ازي

سلام من تمكن مالي و گردش حساب دارم، ملك هم دارم، آرايشگاه هم از خودم دارم كه ملكش به نام خودم هست و كار ميكنم، سفر فقط كشورهاي تركيه و ارمنستان و باكو رو رفتم و ويزاي شنگن ندارم، ايا بدون شنگن ميتونم ويزاي توريستي انگليس رو بگيرم؟ ممنون

ازي

سلام ٣٤ سالمه،هدفم بازديد از لندن هست، درامد خوبي هم دارم، به نظرتون امكان ويزا شدنم هست؟

الهام

با سلام و احترام مجدد

اسناد ملکی ترجمه شده چه مدت زمان اعتبار دارند؟
با تشکر

الهام

سلام و احترام
آیا بعد از بازگشایی اخیر، وضعیت ویزا شدن ویزاهای ویزیت تغییر خاصی پیدا کرده؟
تشکر

الهام

با سلام و عرض احترام
آیا در حال حاضر مشاوره حضوری هم دارید؟

Javad Elahi

سلام
پدر من تقریبا ۷۸ هشت ساله هست تا الان سفر اروپایی نداشته فقط مکه رفته آنهم ده سال پیش، بازنشسته هست، ما سه برادر هستیم که در انگلیس زندگی میکنیم، تقریبا شرایط اوردن پدرمان را هم داریم. امکانش هست اقدام کنیم برای ویزا؟

گلناز

سلام
ببخشید آیا در رویه جدید ،مدارک در تهران هم اسکن میشه ؟
چون در آنکارا مدارک را اسکن میکردن و تمام مدارک را تحویل میدادن .

ایمان

جناب همتی بسیار متشکرم

پس میتونم عدد میانگین 6 ماه آخر دریافتی ام را در قسمت حقوق ماهانه اعلام کنم؟

ایمان

با تقدیم احترام مجدد

طبق فرمایش شما اگر اخرین حقوق دریافتی با ماهای قبلی(دو ماه قبل) تفاوت داشته باشد چه باید کرد؟

سپاس فراوان

جمال همتی

میانگین یا عددی که بیشترین فراوانی رو داره اعلام کنید .

ایمان

با سلام خدمت مدیر محترم
آیا در زمان پر کردن فرم و در قسمت حقوق دریافتی میتوان آخرین فیش حقوقی رو ملاک قرار داد؟
با سپاس از شما

جمال همتی

سلام
بله، به شرط اینکه با ما های قبل خیلی متفاوت نباشد و عددی که اعلام میکنید باید در پرینت بانکی قابل مشاهده باشد.
قسمت مالی یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت فرم است که برای تکمیل این بخش نیاز به تجربه زیادی دارد.

باران

سلام .ممنون از اطلاعات خوبتون .
برای پرکردن فرم آنلاین سفارت برای ویزای توریستی اگر یک بچه ۲/۵ سال و ۵ سال داشته باشیم باید برای هرکدوم از اونهاهم جداگانه فرم پرکنیم ؟؟

جمال همتی

سلام، خواهش میکنم
بله، تکمیل فرم آنلاین برای هر فرد با هر سنی باید به صورت جداگانه انجام شود و هزینه ی دلاری اپلیکیشن به اندازه افراد بزرگسال باید به صورت آنلاین به سفارت پرداخت شود، روز انگشت نگاری هم حضور همه ی افرادی با هر سنی الزامی است.

الهام

تشکر

الهام

سلام و عرض احترام
برای ویزای توریستی در صورت اقامت در محل خانه دعوت کننده چه قدر باید به عنوان هزینه سفر در نظر گرفته شود؟
ارتباط هزینه سفر با میزان دریافتی چگونه است؟

ممنون از راهنمایی شما

جمال همتی

سلام
شرایط مالی برای هر فرد با توجه مدت سفر و درآمد و مخارجی که در ایران داره متفاوت هست ولی حداقل هزینه ای که اعلام میکنید باید به اندازه هزینه ی بلیط رفت و برگشت باشه

شیوا

سلام خسته نباشید من پذیرش دانشگاه و گرفتم و تقریبا تا ۳/۴ رووز آینده cas number به من میدن میخواستم بدونم که آیا داخل سفارت هم مصاحبه در مورد چه چیزایی هست؟ و در کل با وقت گرفتن تا جواب دادن سفارت چه قدر زمان میبره چون جنری کلاس من شروع میشه! ممنون میشم راهنمایی کنین

جمال همتی

سلام
اگر از تهران اقدام کنید فقط سرویس استاندارد قابل استفاده هست که 15 روز کاری طول میکشه که بهتون جواب بدن (حدود 3 هفته تا یک ماه). اگر بخواید زودتر جواب بگیرید میتونید از سرویس پریوریتی استفاده کنید که 5 روز کاری جوابتون میاد البته ممکنه بیشتر هم طول بکشه حدود 300 دلار بیشتر میگیرن و برای استفاده از این سرویس از ایران نمیشه اقدام کرد.
وقت سفارت هم روزانه شده یعنی هر وقت خواستید برای روز بعدش میشه وقت گرفت (VFS تهران از یکشنبه تا چهارشنبه کار میکنه).
برای بایومتریک هم به دفتر VFS باید برید مصاحبه نداره، ممکنه بعداٌ از سفارت باهاتون تماس بگیرن راجع به سوابق تحصلیل و دلایل انتخاب رشته و دانشگاه باهاتون صحبت کنن.

الهام

جناب همتی سلام و عرض ادب

میخواستم بدونم ویزاهای ویزیت ایرانیها در آنکارا کجا(کدوم کشور) بررسی میشه؟

جمال همتی

سلام
معمولا توی ترکیه بررسی میشن.

انجل

سلام وقت بخیر من یه سوالی داشتم ا ویزای پیوست به همسر در ایران پرایوت انجام میشودیا اخیر اگر بله چقدر زمان میبره اگه نه کدوم کشور انجام میدن

جمال همتی

سلام
اگر منظورتون Priority service هست همونطور که در همین صفحه توضیح دادیم در ایران فقط سرویس استاندارد ارائه میشه و برای استفاده از سایر سرویس ها باید از کشورهای همسایه مثل ترکیه اقدام کنید
در مورد زمان پاسخ گویی هم بستگی به نوع ویزای درخواستیتون داره

الهام

منظورتون این هست در قسمت توضیحات شغل بنویسیم که الان مقدار حقوق مثلا 5.5 م بوده ولی در ماه های گذشته تا 8 م هم دریافتی داشتم؟

الهام

با سلام خدمت مدیریت محترم
پرسشی داشتم در مورد نحوه اعلام میزان حقوق دریافتی به این صورت که من در سه ماه پشت هم حدود 8 میلیون ماهاینه دریافتی داشتم و در دوماه بعدی ماهانه حدود 5.5 میلیون.

اکنون در فرم درخواست میزان حقوق دریافتی را چه قدر باید اعلام کنم؟

با تشکر از راهنمایی شما

جمال همتی

سلام
حقوقتون رو مطابق با آخرین فیش حقوقی اعلام کنید و در قسمت توضیحات شغل(Describe your job) یا Extra information توضیح بدید.

مجید

جناب همتی عزیز
با تشکر از وقت شما

آیا میتوان ترجمه بیمه فرزندان که وابسته به پدرشان هست رو به عنوان سندی به عنوان تضمین بازگشت ارائه داد؟

جمال همتی

خواهش میکنم
بصورت معمول گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان بالای 7 سال ارایه میشه. البته اثبات حضور فرزندان در ایران به هر نحوی پروندتون رو از لحاظ وابستگی خانوادگی میتونه قوی کنه.

مجید

سلام و احترام مجدد.
آیا معمول هست در صورت داشتن دعوتنامه و اشاره به تقبل هزینه ها از جمله هزینه سفر توسط دعوت کننده، این مقدار رو در فرم درخواست صفر اعلام کنیم؟

تشکر فراوان

جمال همتی

سلام
در بررسی پرونده، اطلاعات فرم اولویت دارد ، یعنی اگر شما در فرم اعلام کنید که هزینه های سفر رو خودتون پرداخت خواهید کرد ، مدارک مالی شما ملاک تصمیم گیری است.
اما در مورد اینکه شما اعلام کنید شخص دیگری تمام یا بخشی از هزینه سفر شما را پرداخت خواهد کرد و در جواب به این سوال که چه مقدار از هزینه های شما را پرداخت خوهت ؟
نوشتن عدد صفر غیر معقول میباشد.

پویه

سلام من میخواستم بدونم بدون دعوت نامه لا رزرو هتل میتوانم ویزای توریستی بگیرم من ۳تا شینگن گرفتم مسافرت هم زیاد میرم شانسی برای ویزا دارم

جمال همتی

سلام
دریافت ویزای توریستی انگلیس به عوامل زیادی بستگی داره که سابقه سفر فقط یکی از اونها هست وشما برای دریافت این نوع ویزا باید سایر شرایط رو هم دارا باشید.
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در دریافت ویزا داشتن دلیل قانع کننده و برنامه سفر هست که داشتن دعوت نامه یا ارایه رزرو هتل و فی الواقع مشخص کردن محل اقامت در مدت سفر میتونه پروندتون رو قویتر و شانستون رو برای دریافت ویزا بیشتر کنه.

مجید

با سلام و احترام
آیا صحت داره که دردفتر تهران فقط برخی ویزاهای خاص مثل ویزای تجاری، الحاق به خانواده و… داده میشه و عموما ویزای توریستی معمولی نمیدن؟

عموما چه مدارکی میشه ارائه داد مبنی بر اینکه حتما به ایران برمیگردیم؟

باتشکر از مدیریت محترم

جمال همتی

سلام
در مورد ویزای توریستی انگلیس سختگیری زیادی در مورد ایرانی ها صورت میگیره و این هیچ ارتاباطی با شهری و کشوری که در اون اقدام میکنید نداره. یعنی شرایط شما در تهران، ابوظبی ، استانبول و هر جای دیگه دنیا بعنوان یه ایرانی بررسی میشه و اینکه در کدوم شهر یا کشور اقدام می کنید تاثیر مثبت یا منفی بر پروندتون نداره. برای تایید این ادعا باید به اطلاعتون برسونم گروه ما بیش از 90درصد ویزای توریستی دریافتیش از تهران هست.
در مورد سوال دوم تمام مدارکی که وابستگی های شما رو به ایران ثابت میکنه مثل مدارک شغلی، مدارک سایر اعضای خانواده و …

سما

با سلام
همسرم به تنهایی میخوان اقدام کنن برای سفر توریستی انگلیس چه مدارکی لازم هست و اینکه از چه طریقی باید اقدام کنن؟ هزینه ویزا چقدر هست؟

Mohammad

سلام من ایران زندگی میکنم و می‌خوام به بریتانیا برم با شرایط فرزند خواندگی من قوانینشو خوندم و دیدم که گفته بودن باید پدر یا مادر مقیم انگلستان باشن من می خواستم بدونم که مادر و پدرم همچین شرایطی رو ندارن بازم می تونم به عنوان فرزند خوانده وارد بریتانیا بشم

مازیار

سلام
من مقیم انگلستان و بریتیش هستم. الان در ایران ازدواج کردم و میخواهم خانمم را به لندن ببرم. اگر امکان داره لطفا راهنماییم کنید. پاسگزارم

aram

سلام من دانشجویی زبان انگلیسی هستم. می‌خواستم بدونم می‌تونم به مدت 1 یا 2 ماه برم از طریق دانشگاه برای بهتر شدن زبانم و یا یادگرفتن؟ از دانشجویان کشور های دیگه دیده‌ام که رفته‌اند .

باران

سلام
من از یک شرکت در انگلستان job offer دارم. می خواستم بدونم چه مدرک زبانی نیاز است؟ چه مقدار پول و برای چه مدت باید در حساب داشته باشم؟ کل پروسه دریافت ویزا چقدر طول می کشد؟
ممنون

Zar

سلام
من می‌خواستم بدونم سفارتخانه کلاسهای زبان بر گزار میکنه؟ میدونم که سفارت خانه فرانسه این کار رو انجام میده.

Ahmadi

ببخشید من می‌خواستم بدونم برای ویزای توریستی مدرک آیلتس لازمه ؟ اگه ممکنه شرایط ویزای توریستی رو بگید ممنون از لطفتون

Ahmadi

سلام من میخواستم بدونم شرایط ویزای تحصیلی و تفریحی چیه ؟ ممنون

احمد

سلام. برای ویزای دانشجویی انگلیس که پذیرش را هفته آینده می‌دهند من چطور میتونم وقت فوری بگیرم که ویزا به سپتمبر برسه با خیال راحت

Najibeh

سلام وقتی پذیرش از دانشگاه انگلیس داشته باشیم کست نامبر صادر شده باشد نوبت سفارت از کجا اقدام کنیم از تهران میشود چگونه؟لطفا راهنمایی لازم را بفرماییدشروع کلاس سپتامبر است

فاطمه

با سلام ،وضعیت ویزا دادن انگلیس چطور شده،با این شرایط سیاسی حاضر،امیدی هست که ویزا بدهند یا خیر
سپاسگزارم

ashkan

درود امکان ورود به انگلیس با ویزای تجاری چقدره ؟